Blender Vitamix SUPER Pro 500 Inox

Tylko online

3 660 zł brutto
2 976 zł netto

Zalety

Łatwość czyszczenia dzbana

Moc 2 KM

Długi przewód

Niezwykle poręczny, ergonomiczny uchwyt

7-letnia gwarancja

Dane techniczne

Wymiary 51,44 x 20,32 x 22,85 cm
Waga 5,5 kg
Gwarancja 7 lat na blender (2 lata w przypadku zakupu na fakturę), 2 lata na pojemnik Dry Blade
Silnik 2 KM
Zasilanie 240V

Tylko ten zestaw jest wzbogacony w dodatkowy pojemnik Dry-Blade o pojemniści 0,9l w 100% wykonany z bezpiecznego Trytan'u! Teraz nie ma ograniczeń dla naszych Vitamix'ów! Dzięki ofercie, możliwości blenderów wzrastają o dodatkowe mielenie przeróżnych ziaren jak np: pszenica, orkisz, żyto, owies itp. Chcemy przygotować bezglutenową mąkę ryżową? Żaden problem. Dzięki pojemnikowi zmielimy również kukurydzę, fasolę, kaszę np. gryczaną, bardzo zdrową kaszę jaglaną. Dodatkowe możliwości ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Blender Vitamix – Professional Series Super PRO 500

Blender PRO 500 to profesjonalne urządzenie kuchenne, przeznaczone do użytku domowego wraz z dodatkowym dzbanem Dry Blade o pojemności 0,9l.

Charakterystyczną i wyróżniającą spośród innych, cechą Blendera Vitamix 500 jest możliwość korzystania z 3 zaprogramowanych funkcji, dzięki którym przyrządzenie smoothies (gęstych napoi), mrożonych deserów, czy gorących zup będzie jeszcze prostsze - wystarczy tylko wybrać na tarczy odpowiednią opcję … blender zajmie się resztą!

Jeśli chcemy zmodyfikować nieco przepis i dodać coś od siebie, możemy wybrać odpowiednią dla nas prędkość pracy urządzenia korzystając z tej samej tarczy, na której znajdziemy 3 zaprogramowane już funkcje.

Funkcja „pulse” natomiast pozwala dopasować konsystencję do indywidualnych potrzeb.

Vitamix Professional Series 500 to blender z najwyższej półki. Został on wyposażony w najnowsze rozwiązania oferowane przez Vitamix, które będą nie lada zaskoczeniem i niezbędnym dodatkiem. Vitamix 500 oferuje rezultat, jakiego oczekujemy w najlepszych restauracjach. Wszystko co w nim przygotujesz będzie najwyższej jakości.

Charakterystyczne cechy blendera Vitamix PRO 500

 1. 3 zaprogramowane ustawienia pracy blendera – smoothies, gorące zupy, mrożone desery.
 2. Funkcja „pulse” - włączanie/wyłączanie urządzenia na żądanie, co pozwoli całkowicie kontrolować konsystencje i dopasować ją do indywidualnych potrzeb.
 3. Tarcza z pokrętłem umożliwiającym dobranie prędkości pracy urządzenia do swych potrzeb, od niskiej do wysokiej jednym ruchem ręki!
 4. Obudowa blendera to szczotkowana stal, odporna na zabrudzenia powstałe przez odciski palców, niezwykle łatwa do utrzymania w czystości,
 5. Książka z przepisami „Create”
 6. Ponad 300 najwyższej jakości przepisów.
 7. „Let's get started” kompletne DVD z instruktażem dotyczącym korzystania z urządzenia, jak i przygotowywania przepisów.
 8. Wolny od Bisfenolu A (BPA FREE), odporny na urazy dzban, wykonany z tworzywa Eastman Tritan™ o pojemności 2 litrów. Dzban posiada ergonomiczny, poręczny uchwyt.
 9. Opatentowany przez Vitamix wyjątkowy tamper- pomaga uzyskać doskonałe efekty z gęstymi składnikami. Zapobiega tworzeniu się „baniek” powietrza nad ostrzem.
 10. Doskonale zamocowana pokrywa uniemożliwiająca rozchlapywanie się składników. Wyposażona w zamykany otwór, dzięki czemu możemy bezpiecznie i bez zbędnych kłopotów dodawać wybrane składniki podczas pracy urządzenia.
 11. Czujnik „światełko” informujące o tym, iż cykl pracy urządzenia dobiega końca.
 12. Łatwość czyszczenia dzbana.

24 Inne produkty z tej samej kategorii