Blender Vitamix Pro 750 Inox

3 900 zł brutto
3 171 zł netto

Zalety

 Dzban Vitamix 2 litry

Moc 2,2 HP

Długi przewód

Niezwykle poręczny, ergonomiczny uchwyt

7-letnia gwarancja.

Dane techniczne

Wymiary 44,2 x 23,9 x 19,6 cm
Waga 5,7 kg
Długość kabla 182.9 cm
Gwarancja 7 lat na blender (2 lata w przypadku zakupu na fakturę), 2 lata na pojemnik Dry Blade
Silnik 2,2 HP
Zasilanie 240V

Dzban Vitamix

Wysokość dzbana 25,8 cm
Pojemność 2 litry
Ostrza Wycięte laserowo, wykonane ze stali szlachetnej ostrza o średnicy 10,2 cm

Vitamix Professional Series 750

Połączenie efektu osiąganego przez niezawodne i precyzyjne urządzenia komercyjne z cichą pracą oraz eleganckim wyglądem – to nowy Vitamix Professional Series 750. Oprócz tego urządzenie oferuję 5 automatycznych, zaprogramowanych funkcji z funkcją samoczyszczenia. Ultra wrażliwa tarcza z pokrętłem umożliwiająca dopasowanie odpowiedniej prędkości i funkcja PULSE, pozwala na precyzyjne siekanie, krojenie, czy mieszanie składników w zależności od gustów i potrzeb. Wszystko to sprawia, że blender Vitamix Professional Series 750 spełni rolę sous chef'a w Państwa kuchni.

Możliwość wyboru spośród 5 automatycznie zaprogramowanych funkcji zapewnia szybkie i bezproblemowe czyszczenie, oraz przygotowywanie potraw bez zbędnych i czasochłonnych zabiegów, a także zawsze niezmienny, i tym samym doskonały efekt w postaci smoothies, mrożonych deserów, zup, czy dań przecieranych/ puree.

Nowy design dzbana o pojemności prawie 2 l. zapewni wspaniałe posiłki dla całej rodziny, a jego niewielkie rozmiary sprawią, że z łatwością znajdzie miejsce na blacie w każdej kuchni.


Dodatkiem jest jedyna w swoim rodzaju kolorowa książka z wyjątkowymi przepisami wyśmienitych kucharzy zamknięta w twardej okładce, oraz płyta DVD przygotowana przez szefa kuchni Michael Voltaggio z instruktażem dot. użytkowania, czyszczenia, oraz korzystania z urządzenia.

NIESAMOWITE FUNKCJE BLENDERA

Urządzenie Vitamix Professional Series 750 to niesamowite wyniki i niedościgniona wytrzymałość. Zakup Vitamixa to:

  1. Niezwykle łatwy w użyciu sprzęt, który oferuje szeroki wachlarz zastosowań i możliwości.
  2. Możliwość krojenia, siekania, homogenizacji, blendowania, podgrzewania, mielenia, mieszania i wielu innych opcji zamkniętych w jednym urządzeniu.
  3. Łatwość czyszczenia dzbana - wystarczy trochę wody z dodatkiem kropli płynu do mycia naczyń, ustawiamy prędkość pracy HIGH na 30 sekund... i gotowe!
  4. 7-letnia gwarancja/2 lata w przypadku zakupu na fakturę. 
  5. Nieustannie nowe przepisy i wsparcie producentów.

Zestaw Vitamix Professional Series 750 zawiera

  • Kolorową książkę z przepisami w twardej okładce „Introduction to High-Performance Blending” zawierającą przepisy i techniki pracy z blenderem PRO 750. Dzięki zawartym w książce przepisom Państwa posiłki będą zdrowe, pyszne, i łatwe w przygotowaniu. Książka w języku angielskim
  • Płyta DVD przygotowana przez szefa kuchni Michaela Voltaggio – krok po kroku przeprowadzi Państwa przez ulubione przepisy, oraz pomoże zaznajomić się z urządzeniem, aby móc w pełni wykorzystać jego możliwości.

  • Tamper – narzędzie niezbędne podczas przygotowywania gęstych mikstur, tj. masło orzechowe, czy mrożone desery. Tamper został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do 2 litrowego dzbana Vitamix, a jego „kołnierz”chroni popychacz przed kontaktem z ostrzami blendera.

24 Inne produkty z tej samej kategorii