Blender Vitamix SUPER Pro 750 Inox

4 300 zł brutto
3 496 zł netto

Zalety

Dzban Vitamix 2 litry

Moc 2,2 HP

Długi przewód

Niezwykle poręczny, ergonomiczny uchwyt

7-letnia gwarancja.

Dane techniczne

Wymiary 44,2 x 23,9 x 19,6 cm
Waga 5,7 kg
Długość kabla 182.9 cm
Gwarancja 7 lat na blender (2 lata w przypadku zakupu na fakturę), 2 lata na pojemnik Dry Blade
Silnik 2,2 HP
Zasilanie 240V

Dzban Vitamix

Wysokość dzbana 25,8 cm
Pojemność 2 litry
Ostrza Wycięte laserowo, wykonane ze stali szlachetnej ostrza o średnicy 10,2 cm

Tylko ten zestaw jest wzbogacony w dodatkowy pojemnik Dry-Blade o pojemniści 0,9l w 100% wykonany z bezpiecznego Trytan'u! Teraz nie ma ograniczeń dla naszych Vitamix'ów! Dzięki ofercie, możliwości blenderów wzrastają o dodatkowe mielenie przeróżnych ziaren jak np: pszenica, orkisz, żyto, owies itp. Chcemy przygotować bezglutenową mąkę ryżową? Żaden problem. Dzięki pojemnikowi zmielimy również kukurydzę, fasolę, kaszę np. gryczaną, bardzo zdrową kaszę jaglaną. Dodatkowe możliwości ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Vitamix Professional Series 750

Połączenie efektu osiąganego przez niezawodne i precyzyjne urządzenia komercyjne z cichą pracą oraz eleganckim wyglądem – to nowyVitamix Professional Series 750. Oprócz tego urządzenie oferuję 5 automatycznych, zaprogramowanych funkcji z funkcją samoczyszczenia. Ultra wrażliwa tarcza z pokrętłem umożliwiająca dopasowanie odpowiedniej prędkości i funkcja PULSE, pozwala na precyzyjne siekanie, krojenie, czy mieszanie składników w zależności od gustów i potrzeb. Wszystko to sprawia, że blender Vitamix Professional Series 750 spełni rolę sous chef'a w Państwa kuchni.

Możliwość wyboru spośród 5 automatycznie zaprogramowanych funkcji zapewnia szybkie i bezproblemowe czyszczenie, oraz przygotowywanie potraw bez zbędnych i czasochłonnych zabiegów, a także zawsze niezmienny, i tym samym doskonały efekt w postaci smoothies, mrożonych deserów, zup, czy dań przecieranych/ puree.

Nowy design dzbana o pojemności prawie 2 l. zapewni wspaniałe posiłki dla całej rodziny, a jego niewielkie rozmiary sprawią, że z łatwością znajdzie miejsce na blacie w każdej kuchni.

Dodatkiem jest jedyna w swoim rodzaju kolorowa książka z wyjątkowymi przepisami wyśmienitych kucharzy zamknięta w twardej okładce, oraz płyta DVD przygotowana przez szefa kuchni Michael Voltaggio z instruktażem dot. użytkowania, czyszczenia, oraz korzystania z urządzenia.

NIESAMOWITE FUNKCJE BLENDERA

Urządzenie Vitamix Professional Series 750 to niesamowite wyniki i niedościgniona wytrzymałość. Zakup Vitamixa to:

  1. Niezwykle łatwy w użyciu sprzęt, który oferuje szeroki wachlarz zastosowań i możliwości.
  2. Możliwość krojenia, siekania, homogenizacji, blendowania, podgrzewania, mielenia, mieszania i wielu innych opcji zamkniętych w jednym urządzeniu.
  3. Łatwość czyszczenia dzbana - wystarczy trochę wody z dodatkiem kropli płynu do mycia naczyń, ustawiamy prędkość pracy HIGH na 30 sekund... i gotowe!
  4. 7-letnia gwarancja/2 lata w przypadku zakupu na fakturę . 
  5. Nieustannie nowe przepisy i wsparcie producentów.

Zestaw Vitamix Professional Series 750 zawiera

  • Kolorową książkę z przepisami w twardej okładce „Introduction to High-Performance Blending” zawierającą przepisy i techniki pracy z blenderem PRO 750. Dzięki zawartym w książce przepisom Państwa posiłki będą zdrowe, pyszne, i łatwe w przygotowaniu. Książka w języku angielskim
  • Płyta DVD przygotowana przez szefa kuchni Michaela Voltaggio – krok po kroku przeprowadzi Państwa przez ulubione przepisy, oraz pomoże zaznajomić się z urządzeniem, aby móc w pełni wykorzystać jego możliwości.

  • Tamper – narzędzie niezbędne podczas przygotowywania gęstych mikstur, tj. masło orzechowe, czy mrożone desery. Tamper został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do 2 litrowego dzbana Vitamix, a jego „kołnierz”chroni popychacz przed kontaktem z ostrzami blendera.

24 Inne produkty z tej samej kategorii