Blender Vitamix S30 Inox

2 290 zł brutto
1 862 zł netto

Zalety

 Dwa dzbany o pojemnoscich 1,2 L oraz 0,6 L

 Wydajny silnik ponad 800 watt 

 Przewód o długości 1,2 m

Niezwykle poręczny, ergonomiczny idealny do każdej kuchni

7-letnia gwarancja.

Dane techniczne

Wymiary 21 x 15 x 37 cm z 0,6-litrowym pojemniku Mix & Go / 21x 15 x 39,4 cm z 1,2-litrowym pojemniku
Waga 5,7 kg
Długość kabla 120 cm 
Gwarancja 7 lat na blender (2 lata w przypadku zakupu na fakturę)
Silnik Ponad 800 watt
Zasilanie 240V


Vitamix S30


Postęp technologiczny, innowacje oraz specjalny zespół rozwoju w Vitamixie jednoznacznie przyczynił się do wielkiego sukcesu marki na rynkach światowych. Dzięki temu blendery Vitamix są najbardziej rozpoznawalnymi urządzeniami na świecie w sektorze blenderów kielichowych. Te wszystkie czynniki składają się na produkt, który od wielu lat jest nagradzany przez różne komórki. Tak samo stało się z modelem S30, który otrzymał nagrodę Plus X Award 2015/2016 za łatwość w użyciu, wygodę oraz piękny design. Dzięki takim nagrodom, przyszły użytkownik wie, że interesuje się produktem sprawdzonym i najlepszym jakościowo.

Vitamix S30 – nowe możliwości


W paczce z S30 znajdują się dwa niełamliwe pojemniki z tworzywa wolnego od bisfenolu A, pojemnik o pojemności 0,6 litra i jeden o pojemności 1,2 litra. Mniejszy pojemnik dzięki swojej termicznej funkcji może służyć jako Mix-&-Go – zimne napoje dłużej pozostaną zimne, a gorące dłużej utrzymają ciepło. Dobrze przylegająca pokrywka z praktyczną funkcją odwracania, dzięki czemu można spożywać swoje smoothie również w drodze. Pojemnik 0,6 jest na tyle małe, iż można go swobodnie przechowywać w lodówce czy nawet nosić w torebce.

Pojemnik 1,2 litra pozwala na przygotowanie większych porcji pełnowartościowych i zdrowych potraw dla całej rodziny i odpowiada formą pojemnikom 2-litrowym innych modeli Vitamix. Pojemnik 1,2 litra jest wyposażony w ściąganą pokrywkę, która z jednej strony pozwala na dobry przepływ powietrza podczas przygotowywania gorących potraw, z drugiej natomiast umożliwia dodawanie składników w trakcie przygotowywania posiłku za pomocą blendera. W przypadku używania gęstych składników, do których wymagane jest użycie tampera, potrzebny jest duży pojemnik. Mały pojemnik wyposażony w zakrętkę nadaje się idealnie do małych porcji oraz przygotowywania zielonych koktajli. Mały pojemnik blendera nie posiada dodatkowego przepływu powietrza, dlatego nie powinno się miksować w nim gorących składników z powodu powstającego ciśnienia. W modelu S30 wykorzystano niezespolone z pojemnikami noże, co jest przeciwne w porównaniu z innymi modelami jak np. TNC oraz serii PRO. Dzięki temu, mamy możliwość przenoszenia pojemników oraz używania kilku jeden po drugim, bez konieczności mycia pomiędzy przygotowaniem potraw. W tym przypadku mikser wyposażony jest w mechanizm tnący, który znajduje zastosowanie w przypadku obu typów pojemnika. Po raz pierwszy pojemniki Vitamix mogą być myte w zmywarce, jeśli części będą myte na górnej półce zmywarki. Oczywiście pojemniki Vitamix nie są ciężkie do czyszczenia, ręcznie można je wyczyścić nalewając do nich w połowie wody oraz dodając kroplę płynu do mycia naczyń

Dzięki swojemu kompaktowemu i nowoczesnemu designowi Vitamix S30 harmonijnie wpasowuje się w małe kuchnie i nie wymaga wiele miejsca, by spełniać wszystkie swoje funkcje.

Pomimo że silnik S30 jest wyraźnie lżejszy niż w innych modelach stojących blenderów Vitamix jest on wydajniejszy niż na przykład blender NutriBullet. Oczywiście wydajność jest tylko częścią sukcesu, tak samo ważną jak forma pojemników oraz opatentowane ostrza, które dbają o wirowanie, co sprawia, że Vitamix jest prawdopodobnie najlepszym i najwydajniejszym blenderem, który przekonuje do siebie najbardziej kremową konsystencją potraw.

Panel do obsługi jest, jak zawsze przy wyrobach Vitamix, absolutnie prosty i purystyczny. Istnieje wyłącznie jedno pokrętło, które służy do włączania i wyłączania oraz jest regulowane bez poziomów. Funkcja pulsacyjna dopełnia obsługę oraz jest ważna, jeśli warzywa mają być pokrojone grubo lub przy przygotowywaniu pesto.

Układ napędowy został zaprojektowany do długotrwałego użycia, a laserowo cięte ostrza ze stali szlachetnej dbają o doskonałą konsystencję gotowych potraw. Szybkość można ustawiać w skali od 0 do 10, a osobno sterowana funkcja pulsacyjna zapewnia kontrolę nad konsystencją przygotowywanych potraw. Mechanizm bezpieczeństwa, w który wyposażony jest S30, zapewnia łatwe w obsłudze bezpieczeństwo – bez prawidłowo założonego pojemnika niemożliwe jest włączenie blendera. Jeśli podczas pracy pojemnik wysunie się lub zmieni nawet nieznacznie mniejsze, S30 wyłącza się automatycznie.

Pojemność jest wyraźnie mniejsza niż w dużych stojących mikserach Vitamix, niż w TNC 5200 i modeli serii Pro. S30 jest nastawiony przede wszystkim na pojedyncze użytkowanie, na małe ilości świeżo przygotowanych potraw w porcjach dla jednej osoby, dla kuchni z ograniczoną ilością miejsca lub dla podróżujących, którzy również podczas jazdy nie chcą rezygnować ze swojego blendera Vitamix.

CHARAKTERYSTYKA VITAMIX S30

 • 7-letnia gwarancja producenta

 • Wyprodukowany w USA

 • Regulacja prędkości i funkcja pulsacyjna

 • Wydajny silnik 800-950 watów, który kruszy lód i radzi sobie z najtwardszymi produktami spożywczymi

 • Napęd z metalu dla długotrwałego użytkowania, nie zużywa się tak, jak plastik

 • Laserowo cięte ostrza ze stali szlachetnej

 • Mechanizm bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza urządzenie, jeśli pojemniki nie są poprawnie umocowane

 • Zestaw składający się z pojemnika, blendera i pokrywki można myć w zmywarce

 • Pojemniki Mix & Go z podwójnymi ściankami oraz funkcją termiczną o pojemności 600 ml

 • 1,2-litrowy pojemnik z pokrywką i opatentowanym przepychaczem

 • BPA Free

 • Wyróżniony przez PLUS X Award

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA VITAMIX S30

Pojemnik o pojemności 0,6 litra
600-mililitrowy pojemnik wolny od bisfenolu, idealny do „Smoothie-to-go”


Pojemnik o pojemności 1,2 litra

Z dwuczęściową pokrywką do szerokiego zastosowania i różnych przepisów

Blender

Łatwy do zamontowania blender, do którego pasują oba typy pojemników, z laserowo ciętymi ostrzami ze stali szlachetnej

Książka kucharska
150 stron książki kucharskiej ze smacznymi i zdrowymi przepisami z kuchni VitamixDANE TECHNICZNE :

Waga:
3,64 kg z pojemnikiem Mix-&-Go 
3,76 kg z 1,2-litrowym pojemnikiem


Wymiary S30
37 cm (40 cm) wysokości (w zależności od założonego pojemnika)
18,5 cm bez pojemnika (tylko blender S30)
21,2 cm głębokości
15 cm szerokości
długość kabla: 1,2 m

Blender S30

 • Okrągły wentylator i ochrona przed przegrzaniem

 • Mechanizm bezpieczeństwa z funkcją automatycznego wyłączania

Precyzyjnie wycięte laserowo ostrza z hartowanej stali szlachetnej

S30 - 1,2-litrowy pojemnik

 • Wysokość: 22 cm (bez blendera)

 • Pojemność: 1,2 litra

 • Materiał: Eastman Tritan® BPA Free

 • Pokrywka z wentylacją w celu bezpiecznego dokładania składników podczas pracy urządzenia

 • Przepychacz z funkcja „Stop“ w celu uniknięcia kontaktu z ostrzem

S30 - 0,6-litrowy pojemnik

 • Wysokość: 20 cm (bez blendera)

 • Pojemność: 0,6 litra

 • Materiał: Eastman Tritan® BPA Free

 • Konstrukcja z podwójnymi ściankami dla zapewnienia optymalnej izolacji

 • Ściągana zakrętka dla możliwości użytku również w drodze

 

 Wszystkie blendery marki Vitamix od 2011 są produkowane z materiałów jak np. trytan, które są wolne od Bisfenolu A o czym świadczą certyfikaty. Bisfenol A czyli powodujący raka związek chemiczny, który od lat jest stosowany do produkcji tworzyw sztucznych, takich jak plastik, żywice epoksydowe i wielu innych. Wiele badań wykazało, że ten trujący związek, który najmocniej dotyka swym niekorzystnym działaniem dzieci przenikał do produktów spożywczych i napoi z opakowań, w jakich się one znajdowały i w ten sposób dostawał się do naszych ciał.

24 Inne produkty z tej samej kategorii