Blender Vitamix TNC 5200

2 720 zł brutto
2 211 zł netto

Zalety

Łatwość czyszczenia dzbana

Moc 2 KM

Długi przewód

Niezwykle poręczny, ergonomiczny uchwyt

7-letnia gwarancja/2 lata w przypadku zakupu na firmę

Różnice między modelem Super TNC 5200, a TNC 5200

W przypadku blednerów marki Vitamix, producent daje możliwość dokupienia osobnego dzbana z tak zwanymi ostrzami "dry blade". Model TNC 5200 jest go pozbawiony i trzeba go dokupić osobno, natomiast model TNC 5200 jest już wyposażony w standardzie. Dzięki temu zestaw blendera wychodzi taniej aniżeli w przypadku zakupu osobno modelu TNC 5200 z dzbanem "dry blade"

Tylko ten zestaw jest wzbogacony o dodatkowy pojemnik Dry-Blades o pojemniści 0,9l w 100% wykonany z bezpiecznego Trytan'u! Teraz nie ma ograniczeń dla naszych Vitamix'ów! Dzięki ofercie, możliwości blenderów wzrastają o dodatkowe mielenie przeróżnych ziaren jak np: pszenica, orkisz, żyto, owies itp. Chcemy przygotować bezglutenową mąkę ryżową? Żaden problem. Dzięki pojemnikowi zmielimy również kukurydzę, fasolę, kaszę np. gryczaną, bardzo zdrową kaszę jaglaną. Dodatkowe możliwości ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Blender stojący Vitamix TNC 5200

Rozkochaj się w nieskończenie bogatej ofercie zastosowań, czy możliwości przyrządzania produktów spożywczych jakie daje nam Vitamix.

Koniec z niewygodnymi i przestarzałymi mikserami, blenderami i robotami w Twojej kuchni. Vitamix TNC 5200 to urządzenie, które łączy w sobie możliwości 8 * różnych kuchennych urządzeń używanych przez każdego z nas w swojej kuchni. Ten wyjątkowy blender stojący blenduje, miksuje, kroi na małe kawałki, ale także wytwarza przepyszne sorbety. A jeśli chcieliby Państwo włączyć do swego menu również ciepłe pożywienie, Vitamix TNC 5200 nie tylko wyczaruje ciepłe, czy letnie zupy w stylu Raw food, ale także przygotuje gorące zupy w zaledwie kilka sekund!

Blender Vitamix TNC 5200 to możliwość skomponowania najbardziej optymalnych i najlepszych dla nas zdrowych, odżywczych i przepysznych posiłków, plus 7 letnia gwarancja!/2 lata w przypadku zakupu na fakturę. Wyczaruj smaczne i bogate w składniki odżywcze smoothies, niebiańskie zupy, czy rozpływające się w ustach, bez dodatków żadnych polepszaczy smakowych lody- a wszystko to w przeciągu kilku minut! Z pomocą blendera Vitamix TNC 5200 mogą Państwo przyrządzić niezwykłe sosy np. pomidorowe, guacamole, czy pesto w kilka sekund- niezależnie czy przyrządzone one będą dla jednej osoby, czy dla całej dużej rodziny. To pozwoli popuścić wodze wyobraźni w kuchni!

Blender Vitamix TNC 5200 jest również niezwykle prosty w użyciu- jego nowy, ulepszony, potężny silnik o mocy 1200 W, gdzie można regulować prędkość do swych wymagań, to nieskończenie bogata oferta wyboru regulacji prędkości od 1,000 do 24,000 obrotów na minutę! Możecie Państwo także włączyć funkcję turbo, co zwiększa obroty do 30,000 obr/min. Z całą pewnością będziecie Państwo zachwyceni możliwościami jakie oferuje to niezwykłe urządzenie, które wyposażone zostało także w ergonomiczny uchwyt i nowa pokrywę. Niezniszczalny dzban, dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwycie sprawia, iż przenoszenie dzbana jest o wiele prostsze i poręczniejsze

Vitamix TNC 5200 to profesjonalna, najwyższa jakość wykonania, która posłuży całe lata, a nawet dekady. Rekomendowana przez najlepszych kucharzy Raw food.

*Zastępuję 8 standardowych urządzeń kuchennych, wykonują te same czynności - lody, sieka, kroi warzywa i owoce, mieli ziarna, miksuje, kruszy lód, mieli ziarna kawy, przyrządza puree

Prędkość: Poziom 1- Zróżnicowana prędkość: od 1,000 - 24,000 obr/min. Poziom 2 charakteryzuje się obrotami zwiększonymi do 30,000 obr/min

Skład zestawu

  1. Blender Vitamix TNC 5200
  2. Dzban (2 l.) z nożem do składników „mokrych”
  3. Pokrywa
  4. Intrukcja
  5. Tamper (popychacz)
  6. Książeczka z przepisami i DVD ( w języku angielskim, niemieckim, francuskim. Hiszpańskim)

24 Inne produkty z tej samej kategorii