1. Sklep www.projuicers.pl realizuje wysyłki od poniedziałku do piątku, wyłączając dni świąteczne.

2. Sklep www.projuicers.pl korzysta z usług UPS.

3. Sklep www.projuicers.pl akceptuje płatności realizowane jako przelew bankowy, płatności internetowe oraz płatności u kuriera w momencie dostawy.

4. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę.

5. Sklep www.projuicers.pl realizuje wysyłki w terminie określonym dla poszczególnych produktów po potwierdzeniu zamówienia (w przypadku zamówień pobraniowych) lub po otrzymaniu wpłaty (w przypadku zamówień opłacanych z góry). W przypadku opłacenia lub potwierdzenia zamówienia pobraniowego w sobotę, niedzielę lub święto termin wysyłki zaczyna biec od najbliższego dnia roboczego.

6. O dłuższych terminach realizacji zamawiający zostaje poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

7. W przypadku zamówienia, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający jest informowany. W takim przypadku, zamawiający ma prawo zrezygnować z zamówienia, wybrać produkt zamienny lub pominąć niedostępny produkt.

8. W przypadku dokonania zapłaty za zamówienie, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający otrzyma zwrot kwoty za dany produkt lub po zrezygnowaniu zamówienia zwrot całej kwoty na podane konto.

Cennik wysyłek na terenie Polski:
Kurier przedpłata (paczki do 30kg) – 16 zł - dostawa następnego dnia roboczego po wysyłce
Kurier pobranie (paczki do 30kg) – 19 zł - dostawa następnego dnia roboczego po wysyłce

Zamówienia pow. 1000zł brutto są wysyłane na koszt sklepu www.projuicers.pl niezależnie od wybranej formy płatności.

UWAGA!

Paczki są dostarczane w godzinach pracy firm kurierskich. Sklep www.projuicers.pl nie ma wpływu na godziny dostarczenia wysyłek przez kuriera.