Drodzy Klienci,

 

Jest nam niezmiernie miło, iż od 2009 r. przyczynialiśmy się do popularyzacji niskoobrotowych wyciskarek soku na rynku polskim, które dzisiaj osiągnęły ogromną popularność, tym samym zastępując w tysiącach domów popularne sokowirówki. Kiedy zaczynaliśmy przygodę z dystrybucją wyciskarek z Korei Południowej na rynku występowało 5 modeli urządzeń. Dzisiaj, bardzo ciężko jest je zliczyć. Popularność najwyższej jakości urządzeń stała się tak wysoka, iż wzbudziła zainteresowanie dużych koncernów, specjalizujących się w imporcie urządzeń AGD z dalekiego wschodu. W wyniku tego od roku 2013 możemy zobaczyć wiele wyciskarek wolnoobrotowych na rynku AGD w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach, wyglądem niemal niczym odróżniającym się od urządzeń wiele droższych. Niestety te urządzenia nie mają nic wspólnego z prawdziwymi wyciskarkami soku, produkowanymi przez firmy, które specjalizują się w produkcji wyciskarek od prawie 40 lat. Zazwyczaj są to urządzenia z krótkimi okresami gwarancji, który w Polsce wynosi 2 lata na urządzenia elektryczne, co nie dziwi ponieważ podzespoły tych urządzeń, system produkcji, kontrola jakości  pochodzą wprost z krajów gdzie urządzenie ma być tanie i ładnie wyglądać. Niestety to połączenie nie daje zazwyczaj pożądanego efektu ponieważ technologia koreańska i japońska, nie mają sobie równych. 

 

Tym samym informujemy Państwa o kilku faktach:

 

1. Nasz sklep jak i firma, nigdy nie sprzedaje wyciskarek, które są produkowane poza Koreą.

2. W bieżącej ofercie sklepu znajdują się produkty najwyższej jakości, które zostały sprawdzone pod każdym kątem.

3. Dlaczego w naszym sklepie nie ma np. wyciskarek, które są w innych sklepach i pochodzą z Korei?

- ponieważ firma obrała strategię sprzedaży tylko najwyższej jakości produktów. Bez kompromisów. Cenimy czas Klienta oraz swój dlatego wycofaliśmy się ze sprzedaży urządzeń, które wg naszych kryteriów nie spełniały oczekiwań naszych jako serwisanta, sprzedawcy oraz użytkownika.

4. Chcielibyśmy również Państwa przestrzec przed zakupem “okazji” ponieważ awaryjność tych urządzeń jest o wiele wyższa, a dostępność do serwisu bardzo niska.