Nasza firma istnieje od 2009 roku. Jednymi z pierwszych urządzeń jakie pojawiły się w naszej ofercie były wyciskarki do soków. W trakcie naszej pracy zrozumieliśmy co jest ważne dla użytkowników tych urządzeń, czym powinniśmy się kierować przy wybieraniu najodpowiedniejszego urządzenia, co jest wadą a co zaletą poszczególnych modeli – wiemy to wszystko bo sami jesteśmy użytkownikami wyciskarek. Używamy ich i wiemy jak wiele dobrego mogą zrobić dla naszego samopoczucia, sprawności, urody a co najważniejsze dla zdrowia.


W trakcie wielu rozmów z naszymi klientami uświadomiliśmy sobie, że zakup wyciskarki do soków to dla wielu z nas – fanów zdrowego stylu życia -  dopiero wstęp do zmiany swojego sposobu odżywiania się. Wiele osób odwiedzających nas szukało odpowiedzi na pytanie „co jeszcze mógłbym / mogłabym zrobić dla siebie i swoich bliskich aby ochronić ich przed zgubnym wpływem sztucznych dodatków do żywności nie zmieniając jednocześnie swoich przyzwyczajeń żywnościowych”. To właśnie w trakcie poszukiwań najlepszych odpowiedzi na takie pytania postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o młynki do mielenia zboża a następnie o blendery.

Staramy się aby wszystkie rodzaje urządzeń jakie oferujemy były dostępne dla wszystkich klientów biorąc pod uwagę zarówno ich możliwości finansowe oraz oczekiwania co do wydajności zakupowanych urządzeń. Dzięki temu w naszej ofercie znaleźć można zarówno małe, ręczne wyciskarki do soków oraz młynki do zboża dla singli, szeroką gamę urządzeń średniej wielkości dla kilkuosobowej rodziny oraz bardzo wysokowydajne młyny do zboża oraz niezniszczalne blendery o bardzo dużej mocy.

Przez kilka lat dystrybucji urządzeń, serwisu możemy śmiało powiedzieć, że wiemy niemal wszystko co potrzeba aby doradzić Państwu zakup w taki sposób, aby zakup cieszył długie lata. Z dumą możemy się podzielić z Państwem naszą wiedzą będąc zawsze obiektywnymi w naszych poradach i co najważniejsze dzięki temu do każdego klienta podejść najbardziej indywidualnie. 

 

Życzymy udanych zakupów i masy szczęścia ze swojego wymarzonego urządzenia- jakimkolwiek ono będzie! 

Załoga ProJuicers.pl